Czas realizacji zamówienia

W naszym sklepie zamówisz głównie żywe rośliny – ze względu na specyfikę produktu czas realizacji zamówień uzależniony jest głównie od pory roku i warunków atmosferycznych. Wszystko w trosce o to, aby rośliny dotarły do Ciebie w nienagannym stanie.

Standardowy czas wysyłki
Każde zamówienie staramy się realizować najszybciej jak to możliwe. Standardowy czas realizacji zamówienia wynosi do 10 dni roboczych. Zastrzegamy sobie możliwość wydłużenia czasu realizacji ze względu na złe warunki atmosferyczne, kataklizmy, czynniki niezależne od firmy Dream Garden sp. z o.o. O opóźnieniu w wysyłce będziemy Ciebie informować mailowo lub telefonicznie.

Przedsprzedaż roślin
Od zimy do wiosny uruchamiamy tzw. "Przedsprzedaż" - możliwość rezerwacji roślin z wysyłką na wiosnę. Rezerwacja jest bezpłatna. Oznacza to, że w naszym sklepie możesz dokonać zakupu (rezerwacji) roślin w okresie zimowym z wysyłką na wiosnę. W przypadku takich zamówień nie jesteśmy w stanie podać dokładnego czasu dostawy, a jedynie termin przewidywany. Wysyłka prowadzona jest zgodnie z kolejnością złożonych zamówień. Firma Dream Garden sp. z o.o. kontaktuje się z każdym klientem telefonicznie lub mailowo celem uzgodnienia terminu dostawy. 

Wysyłka roślin
Wysyłkę sadzonek prowadzimy od wiosny do jesieni. Zamówienia realizujemy najszybciej  jak to możliwe. Sadzonki wysyłamy do środy każdego tygodnia aby uniknąć sytuacji, że paczka trafi na weekend na magazyn kurierski. Abyśmy mogli spakować rośliny na zewnątrz muszą panować dogodne warunki. Roślin nie wysyłamy gdy temperatura spada poniżej 5 st. C oraz gdy mamy do czynienia z ulewamy, opadami gradu, burzami itp.

W pakowaniu i wysyłce roślin mamy kilkuletnie doświadczenie. Dbamy o to aby czuły się dobrze podczas transportu i były odpowiednio zabezpieczone. Wiemy co dla nich najlepsze i co mogą znieść. Po otrzymaniu paczki także postaraj się, aby roślinie nie miały za dużego szoku. Nie przesadzaj ich od razu, nie stawiaj w pełne słońce, podlej. Niech przyzwyczają się do nowego miejsca i zaaklimatyzują.

Towar niedostępny (chwilowy brak)
Jeżeli zostawisz nam Swojego maila (Powiadom mnie kiedy produkt będzie dostępny) system automatycznie poinformuje Cię gdy tylko roślinka pojawi się w magazynie.

Czas Dostawy
Przesyłki dostarczają firmy kurierskie. Czas dostawy zależy od przewoźnika, rodzaju przesyłki i adresu odbiorcy. Dla firm kurierskich jest to zwykle 1-2 dni robocze od momentu nadania paczki. Zawsze otrzymasz od nas wszelkie informacje dotyczące Twojej paczki, jeśli jednak będziesz mieć problemy z „dogadaniem się” z firmą kurierską zadzwoń do nas, będziemy interweniować.
Termin otrzymania paczki po opłaceniu zamówienia = Czas realizacji w sklepie + Czas dostawy realizowanej przez firmę kurierską.