Jakość roślinek

Zadowolenie klienta jest dla nas priorytetem. Tak wiemy że wszyscy tak piszą, ale my tak robimy! Dlatego tak ważny dla nas jest bieżący kontakt z klientem, terminowe wysyłki i jakość roślinek. Ze szczególną starannością dbamy o to aby rośliny trafiające do nas były najwyższej jakości.

W tym celu zaprzyjaźniamy się i współpracujemy tylko ze sprawdzonymi polskimi producentami. Karmimy rośliny nawozami ekologicznymi, kompostem i zbieramy deszczówkę do podlewania. Zdajemy sobie sprawę z tego, że rośliny też lubią słuchać muzyki i to im zapewniamy!

Bez przerwy się kształcimy i edukujemy, żeby nie umknęły nam żadne nowości związane z uprawą i pielęgnacją roślin. Mamy także własny szpital w którym leczymy chore czy uszkodzone w transporcie rośliny, a one odpłacają nam jeszcze bujniejszym wzrostem, co tylko przekonuje nas o słuszności tego co robimy. Nasi pracownicy są szczególnie uczuleni w diagnozowaniu chorób roślin, dlatego codziennie monitorują stan liści i kwiatów w poszukiwaniu niepokojących objawów. Dla nas jak i za pewnie dla Ciebie roślinka to nie produkt, rzecz. Nie liczy się tylko sprzedaż, wysyłając do Ciebie każdą z sadzonek czujemy się jakbyśmy powierzali Ci swojego pupila z nadzieję że będziesz dobrze nim opiekować, a sama roślinka przyniesie Ci tyle radości co nam - bo znamy ją od małego.

Cały proces pakowania i przygotowywania roślin do wysyłki jest opisany procedurami, tak aby po dotarciu do Ciebie wszystkie sadzonki mogły upięknić Twój ogród. Dbamy o to aby każda roślina przed wysyłką została dokładnie sprawdzona i gwarantujemy że nasze roślinki są zahartowane i zdrowe. Nasze rośliny są objęte gwarancja producenta.